Menu Content/Inhalt
CRM9000 w Organice Malbork PDF Drukuj

Malborskie Zakłady Chemiczne „Organika" istniej± na rynku pianki poliuretanowej od 1976 roku. Dzi¶ „Organika" jest wiod±cym producentem wysokiej jako¶ci pianki poliuretanowej, wykorzystywanej do wyrobu renomowanych mebli tapicerowanych a jej produkty s± znane i cenione zarówno w kraju, jak i za granic±. W swojej ofercie Organika posiada szeroki asortyment pianek poliuretanowych o wysokich parametrach fizyko-mechanicznych, zróżnicowanej elastyczno¶ci i wielu możliwo¶ciach ich modyfikowania, w tym pianki poliuretanowe i wysokoelastyczne HR, pianki elastycznie wtórnie spieniane, mata ilozacyjna PIANOMAT.

Czytaj cało¶ć…
 
CRM9000 w Wix-Filtron PDF Drukuj

Wix-Filtron jest wiod±cym producentem filtrów w Europie ¦rodkowej, o przychodach przekraczaj±cych 100 mln PLN. Firma z Gostynia zatrudnia 550 osób, a jej produkty montowane s± w samochodach takich marek, jak: Daewoo, Fiat, Ford, czy Volkswagen. Ponad połowa produkcji eksportowana jest do USA, krajów członkowskich UE, a nawet Rosji. Od 1997 roku Wix-Filtron wchodzi w skład koncernu DANA CORPORATION, skupiaj±cego 600 firm na całym ¶wiecie.

Czytaj cało¶ć…
 
CRM na miarę PDF Drukuj

Kegel-Błażusiak z Nowego Targu, wiod±cy polski producent profesjonalnej odzieży roboczej i ochronnej oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych, rozpocz±ł wdrożenie systemu Logotec CRM9000 Web Edition. System dostarczyła spółka Logotec Enterprise z Wrocławia, która również realizuje prace wdrożeniowe.

Czytaj cało¶ć…
 
DDM9000 w branży spożywczej PDF Drukuj

Logotec Enterprise z Wrocławia dostarczył i wdrożył system Logotec DDM9000 Web Edition w Ciechanowskich Zakładach Drobiarskich CEDROB S.A.

Czytaj cało¶ć…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 10 - 14 z 14