Menu Content/Inhalt
PDF Drukuj

Logotec Group jest międzynarodową grupą firm działającą na światowym rynku informatycznym, łączącą w sobie potencjał wielu organizacji. Strategia działania i rozwoju Logotec Group zakłada dostarczanie klientom rozwiązań najnowocześniejszych pod względem technologii i koncepcji.

Obecnie w skład Grupy Logotec wchodzą m.in. firmy w Niemczech, w Stanch Zjednocznych oraz w Polsce. Technologicznym i kapitałowym liderem grupy jest polska spółka Logotec Engineering S.A., która od lat odnosi spektakularne sukcesy na rynku zaawansowanych technologii informatycznych. Jest też jedną z nielicznych firm branży informatycznej realizujących wieloletnią strategię inwestowania na rynkach zagranicznych. Logotec Engineering S.A. opracował nowoczesną, otwartą technologię, która przesądziła o sukcesie kolejnych systemów.

Ofertę grupy stanowią systemy opracowane przez Logotec Engineering S.A. Są to rozwiązania należące do klasy systemów zarządzania wiedzą, znane na rynku międzynarodowym produkty DDM9000® i PDM9000® jak również system CRM9000®.

Grupa Logotec jako jedna z pierwszych zaoferowała internetowe aplikacje dla biznesu. Produkty takie jak Web@GPS (satelitarny system śledzenia pojazdów) oraz Web@Banking (system wykorzystujący mobilne rozwiązania telekomunikacyjne do zastosowań bankowych) to jedne z nich. Rozwiązania oferowane przez Grupę Logotec umożliwiają dostęp do informacji i danych firmy, poprzez wszelkie urządzenia przenośne: notebooki, palmtopy i telefony komórkowe.

Na rynku polskim w skład Logotec Group, oprócz Logotec Engineering S.A., wchodzi spółki Logotec Enterprise S.A.

Logotec Enterprise S.A. specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży i wdrożeniach produktów CRM oraz systemów do archiwizacji i zarządzania obiegiem dokumentów i informacji  z wykorzystaniem funkcji automatycznego skanowania, OCR dokumentów, realizacji procedur Workflow. Spółka oferuje rozwiązania oparte na technologii Logotec Engineering S.A.

Firmy działające w ramach Grupy Logotec na rynkach zachodnich to spółki w: Niemczech, Stanach Zjednocznych. Firmy te zajmują się dystrybucją wszystkich grup produktów opracowanych przez Logotec Engineering S.A. oraz realizacją usług związanych z wdrożeniami tych systemów na swoich rynkach lokalnych.

Najlepszą reklamą oferowanych przez nas systemów są opinie użytkowników z różnych krajów Europy oraz w USA, opinie niezależnych ekspertów oraz rankingi renomowanych europejskich i krajowych instytucji. Powyższe materiały tworzą grubą księgę, którą chętnie udostępniamy.

W skład Grupy Logotec wchodzą m.in.:
  • Logotec Engineering S.A. (Polska)
  • Logotec Enterprise S.A. (Polska)
  • LTE Consulting GmbH (Niemcy)
  • Logotec Engineering LLC (Stany Zjednoczone)