Menu Content/Inhalt
Logotec DDM9000 Web Edition w Business Centre Club PDF Drukuj

Business Centre Club istnieje od 1991 r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największ± w kraju organizacj± indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentuj±cy blisko 250 miast, skupiaj± się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należ± przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

Czytaj cało¶ć…
 
Nowa wersja systemu Logotec CRM9000 Web Edition PDF Drukuj
Informujemy, że jest już dostępna nowa wersja systemu, która zawiera w sobie zmiany dotycz±ce technologii, interfejsu użytkownika, usprawnienia wpływaj±ce na poprawę ergonomii pracy z systemem. Integracja z MS Office 2007 i MS Office 2010, a w szczególno¶ci integracja z MS Outlook  umożliwia obsługę poczty e-mail z wykorzystaniem tego narzędzia.
Czytaj cało¶ć…
 
Logotec DDM9000 Web Edition zintegrowany z ePUAP PDF Drukuj
Nowa wersja systemu Logotec DDM9000 Web Edition Urz±d zintegrowana została z ePUAP - elektroniczna platforma usług administracji publicznej. W rozwi±zaniu  uwzględniono również najnowsze przepisy dotycz±ce obsługi instrukcji kancelaryjnej. System umożliwia komunikacje z platform± BIP. Do podstawowych celów i korzy¶ci integracji systemu Logotec DDM9000 Web Edition Urz±d i platformy ePUAP należ± :
  • Zorganizowanie pracy użytkowników tylko w jednym systemie
  • Ułatwienie zarz±dzania dostępem pracowników do zasobów z ePUAP
Czytaj cało¶ć…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 18